РАЧУНАРИ У НАСТАВИ

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

РАЧУНАРИ У НАСТАВИ

Акредитовани семинар под називом „Коришћење рачунара за примену ефективније наставе“, под каталошким бројем 318, реализован је 27. октобра, у ОШ „Светозар Марковић“, у Крагујевцу. Семинар је намењен наставницима и стручним сарадницима основних и средњих школа, запосленима у школама за одрасле, као и васпитачима.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за стручно усавршавање запослених у образовању Шабац.

Општи циљ семинара је „унапређивање знања наставника за ефикасно коришћење рачунара каоо подршке у изради потребне документације и квалитетнијег и потпунијег извођења наставе“.

Аутори и реализатори семинара су Ивана Новаковић, Душан Којић и Ђорђе Шарчевић.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0