СА СТРЕСОМ ЈЕ ЛАКО, АКО ЗНАШ КАКО

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

СА СТРЕСОМ ЈЕ ЛАКО, АКО ЗНАШ КАКО

Акредитовани семинар под називом „Са стерсом је лако ако знаш како“, под каталошким бројем 144, реализован је 6. октобра 2018. године, у Економској школи, у Крагујевцу, у организацији Центра за образовање Крагјевац.

Акредитовани семинар под називом „Са стерсом је лако ако знаш како“, под каталошким бројем 144, реализован је 6. октобра, у Економској школи, у Крагујевцу. Акредитацију наведеног програма, институционално је подржао Регионални центар за професионални развој Кањижа.

Семинар је намењен васпитачима, наставницима у основним и средњим школама, као и стручним сарданицима у предшколским установама и школама.

Општи циљ семинара је „оспособљавање просветних радника за препознавање и суочавање са стерсом и предупређивање досадашњих начина реаговања у стресним ситуацијама“.

Ауторке и реализаторке семинара су мр Бранка Граховац и дипломирани психолог Бранка Белешић.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0