ЕФИКАСНОМ КОМУНИКАЦИЈОМ СА РОДИТЕЉИМА, ДО БОЉЕ САРАДЊЕ

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

ЕФИКАСНОМ КОМУНИКАЦИЈОМ СА РОДИТЕЉИМА, ДО БОЉЕ САРАДЊЕ

Акредитовани семинар под називом „Школа отворена родитељима 2 – ефикасном комуникацијом са родитељима до боље сарадње“, под каталошким бројем 163, реализован је 6. октобра, у Економској школи, за запослене у предшколским установама, основним и средњим школама из Крагујевца и региона.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац.

Општи циљ семинара је „јачање професионалних капацитета запослених у школи/ установи за подизање нивоа сарадње са родитељима и унапређивање квалитета рада школе/установе, подизањем нивоа компетенција наставника и васпитача за ефикаснију комуникацију са родитељима“.

Ауторке семинара су професор разредне наставе Зорица Поповић, дипломиранио билог-еколог, стручни сарадник у Центру за образовање Крагујевац, Неда Богојевић Прековић. Семинар су реализовале Зорица Поповић, Неда Богојевић Прековић и Зорица Николић.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0