ИГРА КАО МЕТОД  УНАПРЕЂИВАЊА НАСТАВЕ И УЧЕЊА УЧЕНИКА

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

ИГРА КАО МЕТОД УНАПРЕЂИВАЊА НАСТАВЕ И УЧЕЊА УЧЕНИКА

Акредитовани семинар под називом „Игре у настави“, под каталошким бројем 441, реализован је 13. октобра, у Економској школи, за запослене основним школама из Крагујевца и региона.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац.

Општи циљ семинара је „повећање ефикасности наставе, унапређивањем компетенција наставника за поучавање и учење, применом различитих игара у настави“.

Ауторке и реализаторке семинара су професор разредне наставе Вера Јовић и професор разредне наставе Вијолета Мартаћ.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0