ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА ПРИМЕРА УСПЕШНИХ ВАНАСТАВНИХ АКТИВНОСТИ

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

ЈАВНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА ПРИМЕРА УСПЕШНИХ ВАНАСТАВНИХ АКТИВНОСТИ

Школска управа Крагујвац и Центар за образовање Крагујевац, расписали су конкурс за под називом „Стварамо заједно“, за избор најбољих примера ваннаставних активности. Конкурс је трајао месец дана, од 15. новембра до 15. децембра 2018. године.

Комисија састављена од саветника-спољних сарадника МПНТРС, изабрала је 15 радова који ће бити представљени на јавним презентацијама у Крагујевцу и Тополи.

Прва јавна презентација радова, одржана је у Свечаној сали Прве крагујевачке гимназије, 15. јануара, 2019. године. На презентацији је представљен 9 радова из крагујевачких основних и средњих школа.

Друга јавна презентација планирана је за 22. јануар, 2019. године, од 18 часова, у ОШ „Карађорђе“, у Тополи. На овој јавној презентацији биће представљено 6 радова.

COMMENTS

WORDPRESS: 0