Јавни позив Центра за промоцију науке за 2021. годину

HomeНаучни клуб

Јавни позив Центра за промоцију науке за 2021. годину

Центар за промоцију науке, расписао је и ове године Јавни позив за подношење пријава за финансијску подршку пројектима промоције и популаризације науке. Јавни позив се односи на три категорије:

Kатегорија 1 – пројекти промоције науке у научним клубовима. Максималан износ по пројекту је 100.000,00 РСД

Kатегорија 2 – пројекти промоције науке. Максималан износ по пројекту је 200.000,00 РСД

Kатегорија 3 – Идејна решења за интерактивне експонате у парковима науке до 100.000,00 РСД

Право учешћа имају појединици (физичка лица) у Kатегорији 1, уз потписану сагласност научног клуба. У Kатегорији 2 право учешћа имају сва научна, научностручна друштва, школе, центри за стручно усавршавање, удружења и друге организације које се баве унапређењем научноистраживачког рада, популаризацијом и промоцијом науке.

Јавни позив за све три категорије отворен је 06. априла и траје до 29. априла 2021. године.

Пријаве се врше електронским путем, и начин пријаве као и све друге додатне информације можете пронаћи на сајту Центра за промоцију науке.

Научни клуб Kрагујевац позива све заинтересоване колеге и сараднике да пријаве своје пројекте у

Kатегорији 1.

Обавештавамо вас да је Научни клуб Kрагујевац од ове године богатији за 3Д штампач, 3Д оловку, интерактивну таблу и микроскоп. Наведена опрема вам стоји на располагању и на њу можете рачунати у свом раду, као и када будете писали предлоге својих порјеката.

За сва додатна питања, информације, подршку и помоћ приликом писања пројеката, стојимо вам на располагању.