Како покренути позитивне промене код ученика

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

Како покренути позитивне промене код ученика

Акредитовани семинар под називом „Како покренути позитивне промене код ученика“, под каталошким бројем 468, реализован је 25. јуна, у ОШ „21. октобар“, у Крагујевцу. Акредитацију наведеног програма, институционално је подржао Центар за образовање Крагујевац.

Семинар је намењен наставницима разредне наставе, предметне наставе у ОШ, наставницима у школи за образовање ученика са сметњама у развоју, наставницима изборних и факултативних предмета, васпитачима у ПУ, стручним сарадницима школа и ПУ, сарадницима (педагошким и андрагошким асистентима и помоћним наставницима) и директорима/помоћницима директора.

Општи циљ семинара је „унапређивање ефикасности наставе повећањем компетенција наставника за покретање позитивних промена код ученика уз уважавање индивидуалности“.

Семинар су реализовале Вијолета Мартаћ и Тања Варјачић.

Наведени програм стручног усавршавања реализован је за колектив ОШ „21. октобар“, у Крагујевцу.

Више о семинару се може прочитати у Каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ

COMMENTS

WORDPRESS: 0