ЛУТКА И ЛУТКАРСТВО У НАСТАВИ

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

ЛУТКА И ЛУТКАРСТВО У НАСТАВИ

Акредитовани семинар под називом „Лутка и луткарство као инструмент у настави и раду са децом“, под каталошким бројем 479, реализован је 24. новембра, у ОШ „Свети Сава“, у Крагујевцу, за наставнике основних и срдњих школа, као и за запослене у предшколским установама.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац.

Општи циљ семинара је „усвајање луткарских знања, умећа и вештина од стране полазника, ради унапређивања рада, применом метода које почивају на принципима активног учења и повећање квалитета, занимљивости ефикасности наставе и афирмације луткарства у систему“.

Аутори семинара су Драган Коларевић и Славица Атанацковић. Семинар, поред аутора, реализују и Весна Томовић, Сузана Милановић и Славица Весовић Васовић.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0