Мој час – учење за трећи миленијум

Мој час – учење за трећи миленијум

Акредитовани семинар под називом „Мој час – учење за трећи миленијум“, реализован је 20. новембра 2021. године, у основној школи „Живадинка Дивац“, за мешовиту групу крагујевачких наставника и стручних сарадника.

Акредитовани семинар под називом „Мој час – учење за трећи миленијум“ (каталошки број 489), реализован је 20. новембра 2021. године, у основној школи „Живадинка Дивац“, за мешовиту групу наставника и стручних сарадника из крагујевачких основних и средњих школа. Аутори и реализатори Наташа Турунташ, професор српског језика и књижевности и Марина Павловић, дипломирани психолог. Ошти циљ семинара је подизање нивоа компетенција наставника за постизање оптималног нивоа индивидуализације наставног процеса ради развијања општих компетенција ученика. Акредитацију семинара подржала је основна школа „Матко Вуковић“ из Суботице.

Више о семинару можете пронаћи у електронском Каталогу ЗУОВ-а.