НАСТАВА ВЕЖБИ И БЛОК НАСТАВА

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

НАСТАВА ВЕЖБИ И БЛОК НАСТАВА

Акредитовани семинар под називом „Ефикасно креирање и планирање наставе вежби и блок наставе, оријентисане на остваривање циљева“, под каталошким бројем 908, реализован је 24. новембра, у Економској школи, за запослене средњим (стручним) школама из Крагујевца и региона.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац.

Општи циљ семинара је „унапређивање компетенција наставника практичне наставе, за планирање наставе вежби и блок наставе, оријентисане на остваривање исхода датог предмета, кроз оспособљавање наставника за праћење и напредовање ученика“.

Аутори семинара су специјални педагог Миланка Булатовић и дипломирани педагог Бојана Савић Богдановић.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0