Одржан семинар на тему инклузије за колеге из крагујевачких школа

Одржан семинар на тему инклузије за колеге из крагујевачких школа

Центар за образовање Крагујевац

У суботу, 1. априла 2023. године, у просторијама Основне школе „Драгиша Михаиловић“, у Крагујевцу, у организацији Центра за образовање Крагујевац, одржан је семинар, под називом „Како израдити едукативне материјале прилагођене деци/ученицима која наставу похађају по ИОП-у 1 и ИОП-у 2“, каталошки број 251, а учесници су били наставници више крагујевачких основних и средњих школа.

Аутори и реализатори су Миодраг Николић и Ирена Стевановић Стаменковић из Лесковца, а институција која је подржала акредитацију овог семинара је Центар за стручно усавршавање у образовању Лесковац.

Захваљујемо се овом приликом руководству и особљу Основне школе „Драгиша Михаиловић“ на предусретљивости и разумевању, без њихове помоћи, организација овог семинара не би била могућа.