Oдржан семинар „Наставник зна своја права, клима у школи је здрава – права, положај и обавезе запослених у образовању“, за колеге из крагујевачких школаАутори и реализатори семинара су Славица Атанацковић, Биљана Антонијевић Савић и Милан Јевтић, из Крагујевца.

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

25. новембра 2023. године, у просторијама Основне школе „Живадинка Дивац“, у Крагујевцу, у организацији Центра, одржан је семинар, под називом „Наставник зна своја права, клима у школи је здрава – права, положај и обавезе запослених у образовању“, каталошки број 629.