Oдржан семинар за запослене у Предшколској установи „Нада Наумовић“

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

Oдржан семинар за запослене у Предшколској установи „Нада Наумовић“

У вртићу "Црвенкапа", у Крагујевцу, за запослене у Предшколској установи "Нада Наумовић", у организацији Центра за образовање Крагујевац, 29. и 30. ма

У вртићу „Црвенкапа“, у Крагујевцу, за запослене у Предшколској установи „Нада Наумовић“, у организацији Центра за образовање Крагујевац, 29. и 30. маја 2023. године, одржан је дводневни семинар, под називом „Инклузија од теорије до праксе 2“, који се у у актуелном Каталогу програма сталног стручног усавршавања налази под бројем 246.

Акредитацију овог семинара је подржао Центар за образовање и професионални развој из Београда, а аутори и реализатори су Бојан Грујић и Татјана Симић.

Овом приликом, захваљујемо се руководству Предшколске установе „Нада Наумовић“, на одличној сарадњи и великој помоћи у организацији овог семинара.