Одржана шеста по реду конференција за директоре образовних установа у Врњачкој Бањи

HomeМрежа

Центар за образовање

У периоду од 5 до 7. октобра 2022. године, у хотелу „Цептер“, у Врњачкој Бањи, одржана је, шеста по реду, акредитована конференција, под називом „„Професионална подршка руководиоцима установа у образовању – актуелности у образовном систему Републике Србије“, у организацији Мреже РЦ и ЦСУ Србије.

Као и сваке године, запажена излагања су имали представници Министарства просвете, науке и технолошког развоја, те Завода за увредновање квалитета образовања и васпитања и Завода за унапређивање образовања и васпитања, на тренутне најактуелније теме из сфере образовања.

Конференција је и ове године била одлично посећена, а  присуствовало јој је око 160 директора предшколских установа, основних и средњих школа из целе Србије.