Планирање и интеграција ИКТ-а у образовну праксу

HomeСаопштења

Планирање и интеграција ИКТ-а у образовну праксу

Дводневни семинар под називом „Планирање и интеграција информационо-комуникационих технологија у образовну праксу – практични примери“, реализован је 23. и 24. октобра 2021. године, за мешовиту групу наставника из крагујевачких основних и средњих школа.

Акредитовани семинар под називом „Планирање и интеграција информационо-комуникационих технологија у образовну праксу – практични примери“ (каталошки број 532), реализован је у онлајн формату, путем Google Meet платформе, 23. и 24. октобра 2021. године, за мешовиту групу наставника из крагујевачких основних и средњих школа. Реализаторке семинара су Соња Стаменовић, специјалиста интернет технологија и Слађана Шкода, специјалиста интернет технологија.

Општи циљ семинара је: мотивисање и оспособљавање наставника и школских лидера за коришћење информационо-комуникационих технологија у свакодневном раду са циљем побољшања квалитета наставе и унапређивања образовних постигнућа ученика.

Акредитацију овог програма подржао је Центар за образовање Крагујевац.

Више о семинару можете наћи на ЗУОВ Каталогу.