ПОКРЕТАЊЕ ПОЗИТИВНИХ ПРОМЕНА КОД УЧЕНИКА

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

ПОКРЕТАЊЕ ПОЗИТИВНИХ ПРОМЕНА КОД УЧЕНИКА

Акредитовани семинар под називом „Како покренути позитивне промене код ученика“, под каталошким бројем 468, реализован је 03. новембра, у Економској школи, у Крагујевцу. Семинар је намењен васпитачима, наставницима и стручним сарадницима основних школа.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац.

Општи циљ семинара је „унапређивање ефикасности наставе, повећањем компетенција наставника за покретање позитивних промена код ученика, уз уважавање индивидуалности“.

Ауторке и реализаторке семинара су Вијолета Мартаћ, Тања Варјачић и Јованка Игњатовић.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0