ПРАКТИЧНИМ РАДОМ ДО ФУНКЦИОНАЛНОГ ЗНАЊА

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

ПРАКТИЧНИМ РАДОМ ДО ФУНКЦИОНАЛНОГ ЗНАЊА

Акредитовани семинар под називом „Кроз практичан рад до функционалног знања“, под каталошким бројем 478, реализован је 01. децембра, у Економској школи, у Крагујевцу. Семинар је намењен наставницима и стручним сарадницима основних и средњих школа.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац

Општи циљ семинара је „јачање компетенција наставника, за примену метода и техника практичног рада у наставним и ваннаставним активностима, кроз развијање свести учесника о значају примене методе практичног рада, у настави за трајност знања“.

Семинар су реализовале Весна Анђелковић, Снежана Милошевић и Данијела Младеновић.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0