Пријаве за традиционалну манифестацију „Зимски дани просветних радника“ су отворенеЦентар за образовање Крагујевац, у јануару месецу 2024. године, организује традиционалну манифестацију под називом „Зимски дани просветних радника“, у оквиру које ће се реализовати низ активности. Пријаве су у току!

Центар за образовање Крагујевац, у јануару месецу 2024. године, организује традиционалну манифестацију под називом „Зимски дани просветних радника“, у оквиру које ће се реализовати следеће активности за запослене у васпитно – образовним и образовно – васпитним установама:
15. јануар:
• Свечано отварање манифестације, са уводном трибином под називом „Садашњост и будућност васпитања и образовања – савремене тенденције“
16. јануар:
• семинар „Технике подучавања и развој функционалне писмености“ (кат.бр. 744) и
• предавање са дискусијом „Препознавање и значај трауматских искустава у раду са ученицима“; предавач: Марија Петровић, МА Социјалне политике
17. јануар:
• семинар „Како да боље разумемо понашање и емотивне потребе деце и адолесцената“ (кат.бр. 67);
• семинар „Мотивација ученика као фактор успешног учења“ (кат.бр. 615) и
• онлајн семинар „Веб алати за унапређење образовних постигнућа ученика“ (кат.бр. 479).
18. јануар:
• семинар „Међупредметне компетенције – развијање функционалних знања и вештина кроз наставу природних наука и математике“ (кат.бр. 594) и
• онлајн семинар „Учимо играјући се“ (кат.бр. 772).
19. јануар:
• стручни скуп – трибина под називом „Улога заједнице професионалног учења васпитача и наставника у процесу транзиције (деце из предшколског у основношколски систем образовања)“

Више детаља о активностима погледајте у прилозима за ПРИЈАВУ:

1. Пријава за свечано отварање Зимских дана просветних радника – трибину:    онлајн пријава – ОВДЕ                   ПДФ – ОВДЕ
2. Пријава за трибину са темом транзиције деце/ученика:     онлајн пријава – ОВДЕ                     ПДФ – ОВДЕ
3. Пријаве за семинаре и друге активности у оквиру манифестације:    онлајн пријава – ОВДЕ                           ПДФ – ОВДЕ

Учешће на свим активностима је бесплатно за запослене у ПУ, школма, домовима ученика који раде на територији града Крагујевца, док је за остале учеснике обавезна котизација.
За више информација контактирајте нас:
– За пријаве: Неда Богојевић Прековић, број тел. 066/5598803
– За котизације: Владимир Средојевић, број те. 060/5598801
– За програм: Невена Шћепановић Нешић, број тел. 064/8540400
Или нас контактирајте путем мејла: seminari@centarzaobrazovanjekg.edu.rs