Реализован семинар „Активан на часу, функционалан у животу“ за колектив ОШ „Мирко Јовановић“, у Крагујевцу

У суботу, 24. децембра 2022. године, реализован је акредитовани семинар „Активан на часу, функционалан у животу“ (каталошки број 464) за колектив ОШ „Мирко Јовановић“.

Последњи семинар у 2022. години, реализован је за колектив ОШ „Мирко Јовановић“, у Крагујевцу. Запослени у овој школи изабрали су да се баве темом подстицања критичког и алгоритамског мишљења и развоја функционалног знања ученика. У овој намери помогле су им колегинице, реализаторке семинара „Активан на часу, функционалан у животу“, Весна Анђелковић, Данијела Младеновић, Снежана Милошевић и Снежана Илић.

Акредитацију наведеног семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац. Више о семинару можете сазнати на онлајн каталогу ЗУОВ-а: каталошки број 464.

Овом приликом, захваљујемо се школи на помоћи у организацији овог догађаја.