У „Искри“ презентован Еразмус+ пројекат Основне школе „Вук Стефановић Караџић“

У „Искри“ презентован Еразмус+ пројекат Основне школе „Вук Стефановић Караџић“

Центар за образовање Крагујевац

Данас, 26. октобра 2023. године, у организацији Центра за образовање Крагујевац, реализована је презентација Еразмус + пројекта „Климатски хероји-спасимо планету“, у просторијама Спортског центра „Искра“, у Крагујевцу.

У питању је пројекат Основне школе „Вук Стефановић Караџић“, а презентација је одржана у склопу завршних пројектних активности.

Детаље пројекта, као и пројектне активности, презентовале су колеге наставници ове школе, и то: Зорица Петровић, Драга Кесић, Сузана Тасић, Слађана Ђукановић, Јасмина Љубисављевић, Биљана Живковић и Драган Раковић.

Такође, у пројектне активности су били укључени и ученици ове школе, који су имали прилику да учесницима пренесу своје утиске о боравку у Италији, Пољској и Литванији, као и о дружењу са вршњацима из ових земаља.