У суботу, 28. октобра, реализована два семинара у организацији Центра

У суботу, 28. октобра, реализована два семинара у организацији Центра

Центар за образовање Крагујевац

1. октобра 2023. године, у организацији Центра за образовање Крагујевац, реализован је семинар „Кроз практичан рад до функционалног знања“, каталошки број 588, за наставнике крагујевачких основних и средњих школа. Семинар је реализован у просторијама Основне школе „Мома Станојловић“, а реализатори семинара су наше колегинице Данијела Младеновић, Јелена Стефановић и Снежана Милошевић, из Крагујевца.

Акредитацију овог семинара је институционално подржао Центар за образовање Крагујевац.

Истог дана, такође у Основној школи „Мома Станојловић“, у организацији Центра, одржан је семинар „Примена елемената Монтесори педагогије у предшколском и раном школском узрасту“, каталошки број 688.

Семинар је био намењен наставницима разредне наставе крагујевачких основних школа, као и васпитачима и медицинским сестрама-васпитачима у предшколским установама.

Аутори и реализатори семинара су колегинице Сузана Милановић, Маја Марковић и Бојана Микарић.