12. и 13. априла одржана три семинара у организацији Центра за крагујевачке школе

Центар за образовање Крагујевац

У петак, 12. априла 2024. године, одржан је семинар у Медицинској школи са домом ученика „Сестре Нинковић“, за наставнике ове школе, под називом „Школа отворена родитељима 3“, у организацији Центра за образовање Крагујевац.

Ауторско-реализаторски тим овог семинара чине Зорица Поповић, Неда Богојевић Прековић и Зорица Николић.

У суботу, 13. априла, одржана су два семинара у крагујевачким школама, такође у организацији Центра.

У Трговинско-угоститељској школи „Тоза Драговић“ одржан је семинар, под називом „Формативно оцењивање“, каталошки број 774, за наставни кадар ове школе.

Акредитацију овог семинара је подржао Регионални центар за професионални развој запослених у образовању Ужице, а аутори и реализатори су Славко Ђокић и Снежана Стаматовић.

У ШОСО „Вукашин Марковић“, одржан је семинар за наставно особље ове школе, под називом „Примена тренинга социјалних вештина у раду са децом са интелектуалном ометеношћу и/или поремећајем из спектра аутизма“, каталошки број 266.

Аутори и реализатори овог семинара су Марина Антонијевић и Слободан Банковић, из Београда.

Захваљујемо се руководству и особљу наведених школа на помоћи у организацији ових семинара.