52. општинска смотра рецитатора „Песниче, народа мог“

52. општинска смотра рецитатора „Песниче, народа мог“

Центар за образовање Крагујевац, у недељу, 28. марта 2021. године, у ОШ "Станислав Сремчевић", са почетком у 10 часова, организује 52. општинску смотру рецитатора "Песниче, народа мог".

Центар за образовање Крагујевац, у недељу, 28. марта 2021. године, у ОШ „Станислав Сремчевић“, са почетком у 10 часова, организује 52. општинску смотру рецитатора „Песниче, народа мог“.

Ученици крагујевачких основних и средњих школа ће се такмичити у три категорије, и то ученици првог и другог циклуса основног образовања, као и ученици средњих школа, а свака школа има право да пријави по три ученика, по категорији.

Најбољи ученици ће имати проходност на окружно такмичење, које ће се у мају месецу одржати у Рачи.

С обзиром на то да на окружној смотри, граду Крагујевцу, сразмерно броју школа, припада шест места по категорији, оцењивачка комисија ће прогласити једно прво место, два друга места и три трећа места, на нивоу града Крагујевца.

За најбоље ученике ће бити обезбеђене награде. Такође, за награђене ученике и наставнике, биће обезбеђен превоз на окружно такмичење у Рачи.

Приликом организације, водиће се рачуна о свим прописаним епидемијским мерама, у складу са препорукама кризног штаба.

Пријава се врши путем мејл адресе: csukg.saradnici@gmail.com

Контакт: 060 559 88 01 (Владимир Средојевић, стручни сарадник)