БЕЗ ДИЛЕМЕ РАЗРЕШИМО ХЕМИЈСКЕ ПРОБЛЕМЕ – хуманитарна продајна изложба украса

HomeНаучни клуб

БЕЗ ДИЛЕМЕ РАЗРЕШИМО ХЕМИЈСКЕ ПРОБЛЕМЕ – хуманитарна продајна изложба украса

Након завршених радионица за даровите ученике осмог разреда основне школе „Без дилеме разрешимо хемијске проблеме“, које су реализоване у лабораторијама Института за хемију ПМФ-а у Крагујевцу, организована је хуманитарна продајна изложба , 28. децембра, 2021. године, у холу главне зграде ПМФ-а, у периоду од 09 до 14 часова.

На изложби су представљени различити прављени новогодишњи украси које су млади хемичари направили уз пуно труда, а сав прикупљен новац од продаје украса је намењен куповини новогодишњих поклона малишанима из центра „Књегиња Љубица“ у Крагујевцу.

Радионице за даровите као и завршна продајна изложба прошле су у сјајној радној атмосфери. Овом дивном акцијом завршили смо 2021. годину и радујемо се наставку сарадње Института за хемију, Научног клуба и О.Ј. Центар за рад са талентованом децом и наредне године, када вас очекује пуно занимлљивих заједничких активности.