БЕЗ ДИЛЕМЕ РАЗРЕШИМО ХЕМИЈСКЕ ПРОБЛЕМЕ – хуманитарна продајна изложба украса

HomeНаучни клуб

БЕЗ ДИЛЕМЕ РАЗРЕШИМО ХЕМИЈСКЕ ПРОБЛЕМЕ – хуманитарна продајна изложба украса

Хуманитарна продајна изложба ће се реализовати у уторак, 28. новембра, 2021. године, у холу главне зграде ПМФ-а, у периоду од 09 до 14 часова.

Након завршене реализације радионица за даровите ученике осмог разреда основне школе „Без дилеме разрешимо хемијске проблеме“, које су реализоване у лабораторијама Институт за хемију ПМФ-а у Крагујевцу, мали хемичари су вредно радили и направили дивне новогодишње украсе.

Очекују вас украси направљени са пуно маште, љубави и знања, а сав прикупљен новац од продаје украса је намењен куповини новогодишњих поклона малишанима из центра „Књегиња Љубица“ у Крагујевцу.

Ове године, поред Научног клуба Центра за образовање, у припремне активности и формирање група укључена је О.Ј. Центар за рад са талентованом децом, која је формирана у Центру за образовање Крагујевац, са циљем откривања надарених и талентованих ученика и пружања подршке у њиховом раду и развоју.