БЕЗ ДИЛЕМЕ РАЗРЕШИМО ХЕМИЈСКЕ ПРОБЛЕМЕ – реализоване прве радионице

HomeНаучни клуб

БЕЗ ДИЛЕМЕ РАЗРЕШИМО ХЕМИЈСКЕ ПРОБЛЕМЕ – реализоване прве радионице

реализоване прве радионице

Прве радионице за даровите ученике осмог разреда основне школе „Без дилеме разрешимо хемијске проблеме“, реализоване су у лабораторијама Институт за хемију ПМФ-а у Крагујевцу, у суботу, 11.12.2021. године.

На радионицама присуствују ученици осмог разреда из десет школа у Крагујевцу. Кроз заминљиве активности, учесници имају прилику да се добро забаве и прошире своја знања из хемије.

Наставак сарадње Научног клуба Центра за образовање Крагујевац и Институа са хемију ПМФ-а у Крагујевцу је у суботу, 18.12.2021. године, када ће се реализовати друга радионица.

Ове године, поред Научног клуба Центра за образовање, у припремне активности и формирање група укључена је О.Ј. Центар за рад са талентованом децом, која је формирана у Центру за образовање Крагујевац, са циљем откривања надарених и талентованих ученика и пружања подршке у њиховом раду и развоју.