Без дилеме разрешимо хемијске проблеме

HomeЦентар за рад са талентованом децом

Без дилеме разрешимо хемијске проблеме

Радионице за даровите ученике осмог разреда основне школе „Без дилеме разрешимо хемијске проблеме“реализоване су у лабараторијама Института за хемију ПМФ-а, у Крагујевцу.

Радионице за даровите ученике осмог разреда основне школе „Без дилеме разрешимо хемијске проблеме“ реализоване су у лабараторијама Института за хемију ПМФ-а, у Крагујевцу. Млади хемичари су на креативан, маштовит начин и са пуно знања креирали новогодишње украсе за продајну изложбу хуманитарног карактера.

Продајна изложба реализована је 28.11.2021. године, у холу главне зграде ПМФ-а. Центар за рад са талентованом децом је поред Научног клуба Центра за образовање Крагујевац учествовао у припремним активностима и у формирању група са циљем пружања подршке наставницима у откривању надарених и талентованих ученика али и у раду са њима.