ДИГИТАЛНО КРОЗ НАСТАВУ И УЧЕЊЕ

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

ДИГИТАЛНО КРОЗ НАСТАВУ И УЧЕЊЕ

Акредитовани семинар под називом „Могућност примене пројектне наставе у дигитално доба“, под каталошким бројем 492, реализован је 01. децембра, у Средњој стручној школи, у Крагујевцу. Акредитацију семинара, институционално, је подржао Омладински истраживачки центар Гимназијалац, из Краљева. Семинар је реализован за колектив Средње стручне школе, у Крагујевцу.

Општи циљ семинара је „унапређивање знања и вештина наставника, за примену пројектне наставе, уз подршку инфомационо комуникационих технологија у настави и ваннаставним активностима, у циљу развоја међупредметних компетенција ученика “.

Ауторке семинара су Марсела Ескенази Милутиновић и Гордана Петровић.

Више о семинару се може прочитати на сајту ЗУОВ

COMMENTS

WORDPRESS: 0