ФУНКЦИОНАЛНА ПИСМЕНОСТ ПРИМЕНОМ РАЗВИЈАЈУЋИХ МОДЕЛА НАСТАВЕ

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

ФУНКЦИОНАЛНА ПИСМЕНОСТ ПРИМЕНОМ РАЗВИЈАЈУЋИХ МОДЕЛА НАСТАВЕ

Акредитовани семинар под називом „Подстицање функционалне писмености, применом развијајућих модела наставе“, под каталошким бројем 541, реализован је 03. новембра, у Економској школи, у Крагујевцу. Семинар је намењен васпитачима, наставницима и стручним сарадницима основних и средњих школа.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац.

Општи циљ семинара је „осавремењавање наставног процеса, кроз оснаживање наставника за примену развијајућих модела наставе, који би допринели стицању функционалне писмености код ученика“.

Семинар су реализовале Зорица Николић, Биљана Живковић и Јасмина Цветић.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0