КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА СА 66. РЕГИОНАЛНОГ ТАКМИЧЕЊА ТАЛЕНТОВАНИХ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА ПО НАСТАВНИМ ПРЕДМЕТИМА 2023/2024.Коначна ранг листа, Регионално такмичење талентованих ученика, Центар за образовање Крагујевац, Центар за рад са талентованом децом.

HomeЦентар за рад са талентованом децом

У суботу 20.04.2024. године, на Природно – математичком факултету, у Крагујевцу,  одржано је Регионално такмичење за следеће предмете:

• Хемија основна и средња школа
  • Биологија средња школа
  • Српски језик основна школа
  • Књижевност средња школа
  • Психологија средња школа
  • Географија основна и средња школа
  • Енглески језик основна и средња школа

У недељу  21.04.2024. године, на Природно – математичком факултету, у Крагујевцу, одржано је Регионално такмичење за следеће предмете:

• Биологија основна школа
  • Математика основна и средња школа
  • Физика основна и средња школа

Укупан број пријављених полазника је 99

ОСНОВНА ШКОЛА 58 ученика

СРЕДЊА ШКОЛА 41 ученик

Након урађеног теста и одбране научно-истраживачког рада, ученици који су освојила једно од прва три места на Регионалном такмичењу пласирали су се на Државно, које ће бити одржано за основне школе Регионални центар за таленте „Михајло Пупин„ Панчево, а за средње школе Регионални центар за таленте Чачак.

Укупан број полазника који излази на Државно такмичење је 53

ОСНОВНА ШКОЛА  27 ученика

СРЕДЊА ШКОЛА  26 ученика

Свим ученицима желимо пуно среће!

КОНАЧНУ РАНГ ЛИСТУ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ПУТЕМ ЛИНКА

Коначна ранг листа полазника ОШ