Квиз знања за полазнике Центра

HomeЦентар за рад са талентованом децом

Квиз знања за полазнике Центра

Квиз знања за полазнике ОЈ Центар за рад са талентованом децом, одржан је 6.04.2024.године у кабинету за математику у Првој крагујевачкој гимназији.

Квиз знања за полазнике Центра  одржан је 6.04.2024. године у Првој крагујевачкој гимназији. Учествовали су наши полазници из основних и средњих школа. Ученици су имали прилику да провере своје знање у оквиру припрема за Регионално такмичење и освоје вредне награде које им је Центар припремио.

Ученици из основних школа су одговарали на питања из области математике, биологије и географије, а ученици средњих школа из области математике, психологије и енглеског језика.

Квиз је припремљен у алату Gynzy и из сваке области је било по 10 питања. Били су подељени у четири тима: сове, славуји, ласте и колибри.

Најуспешнији тим ученика основних школа је био тим сова: Ђорђе Ђокић, Павле Гашић и Милица Ђурђевић.

Најуспешнији тим ученика средњих школа је био тим славуја: Вања Петровић и Лидија Стојановић.

Ученици су били веома заинтересовани и показали велико знање.

Честитамо победницима, али и свим осталим учесницима квиза.