МУЛТИМЕДИЈА У НАСТАВИ И УЧЕЊУ

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

МУЛТИМЕДИЈА У НАСТАВИ И УЧЕЊУ

Акредитовани семинар под називом „Мултимедија у настави и учењу“, под каталошким бројем 498, реализован је 30. новембра, у ОШ „Иво Андрић“, у Прањанима. Семинар је намењен наставницима и стручним сарадницима основних школа.

Акредитацију семинара, институционално, је подржао Центар за образовање Крагујевац

Општи циљ семинара је „унапређивање и осавремењавање наставе, применом мултимедија, у реализацији наставних и ваннаставних садржаја, у основној школи и пружање стручне методичке помоћи наставницима за квалитетније, занимљивије и креативније припремање и извођење наставе“.

Аутор семинара је мастер образовних политика, Миљана Милојевић. Реализаторке су Миљана Милојевић и Зорица Сорак.

Више о семинару се може прочитати у каталогу акредитованих програма стручног усавршавања Центра за образовање Крагујевац и на сајту ЗУОВ.

COMMENTS

WORDPRESS: 0