Одржан семинар намењен запосленима у крагујевачким предшколским установама

Одржан семинар намењен запосленима у крагујевачким предшколским установама

Центар за образовање Крагујевац

4. марта 2023. године, у просторијама Медицинске школе са домом ученика „Сестре Нинковић“, у Крагујевцу, одржан је једнодневни акредитовани семинар, под називом „Холистички приступ раном развоју и учењу деце предшколског узраста и „године узлета“ – изазови и перспективе“, каталошки број 883. Аутори и реализатори семинара су Александар Стојановић и Тања Недимовић, из Високе школе за васпитаче „Михаило Палов“, из Вршца, која је и институционално подржала акредитацију овог семинара.

Учесници су били васпитачи и медицинске сестре васпитачи, запослени у Предшколским установама „Нада Наумовић“ и „Ђурђевдан“.

Посебну захвалност дугујемо управи и особљу Медицинске школе са домом ученика „Сестре Нинковић“, без чије помоћи, организација овог семинара не би била могућа.