Oдржан семинар „Превладавање стреса методама когнитивно-бихејвиоралне психотерапије“

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

маја 2023. године, у организацији Центра за образовање Крагујевац, у Средњој стручној школи, у Крагујевцу, одржан је семинар "Превладавање

1. маја 2023. године, у организацији Центра за образовање Крагујевац, у Средњој стручној школи, у Крагујевцу, одржан је семинар „Превладавање стреса методама когнитивно-бихејвиоралне психотерапије“, каталошки број 319, за наставно особље ове школе.

Акредитацију овог семинара је подржао Центар за стручно усавршавање у образовању Лесковац, а аутор и реализатор семинара је Стеван Станојевић, мастер психолог и мастер педагог из Центра „Психонега“, из Ниша.

Овом приликом, захваљујемо се руководству Средње стручне школе на одличној комуникацији и сарадњи, као и великој помоћи у организацији овог догађаја.