Одржан семинар за колектив Основне школе „Наталија Нана Недељковић“

HomeЦентар за стручно усавршавањеСеминари

Одржан семинар за колектив Основне школе „Наталија Нана Недељковић“

У суботу и недељу, 17-18. априла 2021. године, одржан је семинар, под називом „Усавршавање комуникацијске компетентности: комуникација са ученицима, колегама и родитељима“.

Овај семинар се налази у Каталогу програма сталног стручног усавршавања под бројем 157, а реализован је за колектив ОШ „Наталија Нана Недељковић“, у Грошници.

Реализатори и аутори семинара су др Славица Шевкушић и др Ирена Ђерић, из Института за педагошка истраживања, из Београда.

Због епидемијске ситуације, програм је реализован путем платформе Мајкрософт тимс, а присуствовало му је 29 учесника.