Одржан Уводни час за талентовану децу

HomeЦентар за рад са талентованом децом

Одржан Уводни час за талентовану децу

ОЈ Центар за рад са талентованом децом, у оквиру Центра за образовање, је првог октобра одржао Уводни час за полазнике Центра, ученике који су претходно прошли процес идентификације. Уводном часу су присуствовали помоћник градоначелника за културу и информисаност, Ана Петровић, већник за културу и информисаност, Миљан Бјелетић, ментори, полазници Центра као и њихови родитељи.

Полазници Центра су имали прилику да се упознају са менторима који ће их припремати за такмичења као и са планом рада који их очекује ове школске године. Након Уводног часа у плану је формирање група полазника по областима, а почетак наставе заказан је за осми октобар.

Полазницима желимо срећан рад и успешну школску годину!