ПОДКАСТ СА ТАЛЕНТОВАНИМ УЧЕНИЦИМА „ ПАЗИ, НАУКА“Први подкаст са талентованим ученицима „Пази, наука“

HomeЦентар за рад са талентованом децом

ПОДКАСТ СА ТАЛЕНТОВАНИМ УЧЕНИЦИМА „ ПАЗИ, НАУКА“

Први подкаст са талентованим ученицима „Пази, наука“

Подкаст под називом „Пази, наука“, снимљен са полазницима Центра за таленте, младим физичарима Михајлом Петровићем и Алексом Банковићем.

Михајло Петровић је ученик четвртог разреда Прве крагујевачке гимназије, полазник Центра од 2022/2023. године. На Државном такмичењу из области физика освојио је треће место са темом научно-истраживачког рада – Соларни панели.

Алекса Банковић је ученик осмог разреда ОШ „Станислав Сремчевић“, полазник Центра од 2022/2023. године. На Државном такмичењу из области физика освојио је треће место са темом научно-истраживачког рада – Заблуда о слободном паду.

Наши гости су нам пренели своје искуство како они виде Центар за рад са талентованом децом, шта им се највише свиђа, а шта не и дали своје сугестије за одређене активности. Такође, су позвали своје вршњаке да им се придруже и буду полазници Центра за таленте, не само због науке већ и због дружења.

Подкаст је намењем младим талентима и свим ученицима основних и средњих школа који воле науку.

У прилогу је линк ка нашем you tube каналу где можете погледати подкаст