Посета ученика и наставника ОШ „IV краљевачки батаљон“  Научном клубу Центра за образовање Крагујевац

HomeНаучни клуб

Посета ученика и наставника ОШ „IV краљевачки батаљон“ Научном клубу Центра за образовање Крагујевац

У оквиру наставка одличне сарадње колектива ОШ „IV краљевачки батаљон“ и Научног клуба Центра за образовање Крагујевац, у четвртак, 03. јуна 2021. године, група ученика и наставника ове краљевачке школе посетила је Научни клуб Крагујевац.

Целодневно дружење започели смо у Научном клубу Центра за образовање Крагујевац, а након тога обишли смо Ботаничку башту Крагујевац, Акваријум на ПМФ-у и Парк науке и Прву крагујевачку гимназију.
У Ботаничкој башти ученици су засадили своју ружу и лаванду, као знак пријатељства и будуће сарадње.

Захваљујемо се руководиоцу Ботаничке баште, др Снежани Бранковић, Акваријуму Крагујевац и Првој крагујевачкој гимназији, стручном сараднику Ивану М. Недељковићу и ученицима школе, на указаном поверењу.