Позив за пријаву нових полазника ОЈ Центар за рад са талентованом децом Центра за образовање Крагујевац

HomeЦентар за рад са талентованом децом

Центар за образовање расписује Позив за пријаву ученика 7. и 8. разреда основних школа и ученика од 1-4. разреда средњих школа за рад у ОЈ Центар за рад са талентованом децом, за 2023/24. годину.

Центар за образовање Крагујевац расписује Позив за пријаву нових полазника ОЈ Центар за рад са талентованом децом, за школску 2023/2024. годину. Позив важи за ученике 7. и 8. разреда основних школа и ученике од 1. до 4. разреда средњих школа.

Ове године ученици 7. и 8. разреда основних школа се могу пријавити за следеће научне области:

биологија, хемија, географија, математика, физика, српски језик и енглески језик.

Ученици  од 1. до 4. разреда средњих школа могу се пријавити за следеће научне области:

биологија, екологија, хемија, географија, математика, физика, српски језик, књижевност и енглески језик.

Ученици се могу пријавити путем линка:

(попуњавањем пријавног формулара):

Или скенирањем QR кода:

Рок за подношење пријаве је 25. 09. 2023. године.

За више информација можете контактирати Центар за образовање, ОЈ Центар за рад са талентованом децом, путем мејла: talenti@centarzaobrazovanjekg.edu.rs или путем телефона: 060/55 988 02.