ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ СА 66. РЕГИОНАЛНОГ ТАКМИЧЕЊА ТАЛЕНТОВАНИХ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА ПО НАСТАВНИМ ПРЕДМЕТИМА НА ДАН  21.04.2024. ГОДИНЕСиже: Прелиминарни резулатати, Регионално такмичење талентованих ученика, Центар за образовање Крагујевац, Центар за рад са талентованом децом.

HomeЦентар за рад са талентованом децом

Прелиминарне резултате 66. Регионалног такмичења талентованих ученика основих и средњих школа по наставним предметима на дан 21.04.2024. године можете погледати путем линка. РЕЗУЛТАТИ

резултати 21.04.2024.