Пријем нових полазника за школску 2022/2023. годину

HomeЦентар за рад са талентованом децом

Пријем нових полазника за школску 2022/2023. годину

Центар за образовање Крагујевац

У оквиру Центра за образовање Крагујевац, организациона јединица Центар за рад са талентованом децом врши пријем нових полазника за школску 2022/2023. годину. Процес идентификације ученика који се спроводи на почетку сваке школске године обухвата тестирање ученика које ће бити спроведено након пријаве.

Ове школске године ученици 7. и 8. разреда основне школе се могу пријавити за следеће научне области:

-биологија
-географија
-математика
-физика
-српски језик
-хемија
-енглески језик

Ученици 1-4. разреда средње школе могу се пријавити за следеће научне области:

-биологија
-екологија
-математика
-физика

Ученици се могу пријавити путем линка:

(потребно је попунити онлајн пријавни формулар). Рок за пријаву је 14. септембар. Након пријаве бићете обавештени о датуму и месту тестирања.

За све остале информације о раду у Центру као и о начину пријаве можете да контактирате Центар на број телефона: 063 7 886 093 (Јована Миликић – стручни сарадник)

Надамо се почетку успешног заједничког рада!