Реализација онлајн радионице „Могући облици индивидуалног рада ученика у онлајн настави – примери из праксе“ у оквиру манифестације „Зимски дани просветних радника“

У организацији Центра за образовање Крагујевац у суботу, 27. фебруара 2021. године, у оквиру манифестације „Зимски дани просветних радника“ реализована је онлајн радионица „Могући облици индивидуалног рада ученика у онлајн настави – примери из праксе“.

Учесници радионице су имали прилику да се упознају са начинима организације и реализације онлајн наставе, као и да чују примере организације индивидуалног рада ученика за време трајања онлајн наставе.

Реализаторка је учесницима представила видео снимке, презентације, есеје, истраживачке радове и друге облике индивидуалног рада које су за време онлајн наставе урадили ученици Медицинске школе у Крагујевцу.

Ауторка и реализаторка радионице је Дејана Димитријевић Ћировић, професор хемије у Медицинској школи са домом ученика „Сестре Нинковић“ у Крагујевцу.

У складу са актуелном епидемиолошком ситуацијом, ове године, све предвиђене активности се реализују онлајн, путем Microsoft Teams платформе. Радионицу је пратило укупно 50 запослених у гимназијама и средњим стручним школама, у Крагујевцу и региону.