Реализација радионица у оквиру манифестације „Зимски дани просветних радника“

HomeЦентар за стручно усавршавањеСаопштења

Реализација радионица у оквиру манифестације „Зимски дани просветних радника“

У уторак, 09. фебруара 2021. године, реализација програма је настављена онлајн радионицом „Рад по ИОП-у 3 – примери из праксе“, ауторке Вере Јовић, професорке разредне наставе у ОШ „Мирко Јовановић“ у Крагујевцу. Учесници су имали прилику да се упознају са појмом даровитости, како идентификовати даровитог ученика, које су све врсте подршке, као урадити педагошки профил ученика и да чују како је колегиница, са својом генерацијом ученика, у пракси радила са даровитим ученицима и које су све добити таквог рада.