СНИМАЊЕ ПОДКАСТА СА ТАЛЕНТОВАНИМ УЧЕНИЦИМА „ ПАЗИ, НАУКА“Центар за образовање Крагујевац, Центар за рад са талентованом децом, Подкаст „Пази, наука“

HomeЦентар за рад са талентованом децом

СНИМАЊЕ ПОДКАСТА СА ТАЛЕНТОВАНИМ УЧЕНИЦИМА „ ПАЗИ, НАУКА“

У уторак  23. 01. 2024. године снимљен је подкаст под називом „Пази, наука“ са полазницима Центра за рад са талентованом децом. Подкаст је посвећен талентованим ученицима, у гостима су нам били млади физичари Михајло Петровић и Алекса Банковић. Причали су нам о својим утисцима са такмичења и писања истраживачког рада, као и  са Летњег научног кампа на Копаонику. Посебно су истакли захвалност Центру што им је омогућио квалитетно проведено време у дружењу  са вршњацима и размени искустава. Ускоро ће подкаст бити објављен на сајту Центра за образовање, као и на нашем Youtube каналу.