СТВАРАМО ЗАЈЕДНО – представљање примера добре праксе на акредитованој онлајн трибини

Школска управа Крагујевац и Центар за образовање Крагујевац ове године, по трећи пут, расписали су конкурс „Стварамо заједно“ за примере добре праксе. Конкурс је трајао месец дана, након чега је уследило интензивно прегледање радова од стране конкурсне комисије. Укупан број пристиглих радовао из предшколских установа, основних и средњих школа из Крагујевца и региона Шумадије је био преко 60.

За разлику од досадашње праксе, ове године ће најбољи радови бити представљени на акредитованом стручном скупу – трибини, која носи назив као и сам конкурс „Стварамо заједно“.

Трибина ће се реализовати у суботу, 9. априла 2022. године, с почетком од 16 часова, путем Microsoft Teams онлајн платформе. Учешће на стручном скупу – трибини је бесплатно за запослене у предшколским установама и школама запосленим на територији Шумадијског округа, док је за све остале учеснике цена котизације 500,00 динара.

Пријављивање се врши попуњавањем онлајн формулара: ПРИЈАВА.

Молимо Вас да попуните све тражене податке, а посебну пажњу обратите на исправност имејл адресе (писана латиницом/алфабетом и да садржи све неопходне елементе), јер у супротном нећемо бити у могућности да Вам пошаљемо линк за придруживање.

Пријава ће бити отворена до 6. априла 2022. године, до 16 часова.

За учеснике који плаћају котизацију, односно учешће на стручном скупу – трибини

подаци за уплату су следећи:

Износ за уплату (РСД): 500,00

Број рачуна за уплату: 840 – 31168845 – 41

Шифра плаћања: 253

Сврха уплате: Котизација

Прималац: Центар за образовање Крагујевац, Трг тополиваца 4, 34000 Крагујевац

*Молимо учеснике који плаћају котизацију да уплате изврше до 8. априла 2022. године, до 16 часова.

За додатна питања нас можете контактирати путем мејла или телефона:

Имејл: seminari@centarzaobrazovanjekg.edu.rs

Телефон: 034/201-303; 060/55 988 02