Свечана додела награда у оквиру општинске смотре рецитатора „Песниче, народа мог“

У петак, 25. марта 2022. године, у просторијама Америчког кутка, у организацији Центра за образовање Крагујевац, одржана је свечана додела награда у оквиру 53. општинске смотре рецитатора „Песниче, народа мог“.

У свечаној атмосфери, ученицима који су се пласирали на Окружно такмичење у Рачи, додељене су награде, а затим су присутни били у прилици да уживо чују награђене рецитације.

Подсетимо, сразмерно величини града и броју школа, Крагујевцу припада шест места за сваку од старосних категорија, а жири је, сходно томе, на састанку, одржаном 19. марта 2022. године, донео одлуку о једном првом, два друга и три трећа места за сваку од категорија, од укупно 60 пристиглих снимака рецитација.

Окружно такмичење ће бити одржано уживо 9. априла 2022. године, у Рачи, у просторијама Културног центра „Радоје Домановић“.

Још једном, честитамо награђеним ученицима, њиховим родитељима и колегама менторима, учитељима и предметним наставницима.