У суботу, 29. октобра, успешно реализована три семинара

У суботу, 29. октобра, успешно реализована три семинара

Центар за образовање Крагујевац

У суботу, 29. октобра 2022. године, у просторијама Природно – математичког факултета у Крагујевцу, Центар за образовање Крагујевац, у сарадњи са Друштвом математичара Србије, организовао је два акредитована семинара Друштва, и то: „Унапређивање наставе математике у основној школи“, каталошки број 434, и „Унапређивање наставе математике у средњим школама“, каталошки број 435.

Учесници су били наставници математике крагујевачких основних и средњих школа, као и школа из региона.

Предавачи су били др Слађана Димитријевић и др Александар Миленковић.

Захваљујемо се Друштву математичара Србије и др Слађани Димитријевић на одличној сарадњи и великој помоћи у организацији ових догађаја.

Такође, истог дана, у Основној школи „Јован Поповић“, реализован је семинар „Унапређивање наставничке праксе на основу резултата самовредновања наставе и учења“, каталошки број 755, за наставни кадар ове школе.

Аутори и реализатори су били Зоран Сретеновић и Валентина Грбић, из Крагујевца.