У суботу, 6. априла, одржана два семинара у организацији Центра

У суботу, 6. априла, одржана два семинара у организацији Центра

Центар за образовање Крагујевац

1. априла 2024. године, одржана су два семинара у крагујевачким школама, у организацији Центра за образовање Крагујевац.

У Школи са домом за ученике оштећеног слуха, одржан је семинар за наставно особље ове школе, под називом „Примена тренинга социјалних вештина у раду са децом са интелектуалном ометеношћу и/или поремећајем из спектра аутизма“, каталошки број 266.

Реализатори семинара су Марина Антонијевић и др Слободан Банковић, из Београда.

Такође, истог дана, одржан је семинар, под називом „Програм управљања стресом наставника и ученика „Зашто зебре немају чир“, каталошки број 141, у Првој техничкој школи, за наставни кадар ове школе.

Реализатори овог семинара су били Тамара Ђорђевић Николић и Љубица Лалић, из Београда.

Акредитацију овог семинара подржало је Педагошко друштво Србије.

Захваљујемо се руководству и особљу наведених школа на помоћи у организацији ових догађаја.

Newer Post