ОБАВЕШТЕЊЕ РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ ТАЛЕНТОВАНИХ УЧЕНИКА ОШ И СШ

HomeСаопштења

ОБАВЕШТЕЊЕ РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ ТАЛЕНТОВАНИХ УЧЕНИКА ОШ И СШ

Ученици шаљу радове у ПДФ формату менторима а ментори достављају радове Центру, најкасније до  27.03.2023. године, на мејл: talenti@centarzaobrazovanjekg.edu.rs.

Регионално такмичење ће бити одржано 22. и 23. 04.2023. године. О месту и распореду такмичења ћемо вас обавестити накнадно.

Пријава за Регионално такмичење за основне и средње школе:

• Потребно је да ученици попуне Пријаву за такмичење коју могу преузети кликом на линк испод и затим је послати менторима на мејл. Пријаву (назив документа: Пријава, Петар Петровић.доц) ментори уз рад шаљу Центру на мејл: talenti@centarzaobrazovanjekg.edu.rs.

• Потребно је да ученици попуне Сагласност коју могу преузети кликом на линк испод. Сагласност потписати и донети у Центар или послати скенирану менторима на мејл. Ментор шаље сагласност (назив документа: Сагласност, Петар Петровић.јпг) уз Пријаву и рад Центру за образовање на мејл: talenti@centarzaobrazovanjekg.edu.rs.
  • Ментори шаљу уз Пријаву и Изјаву и истраживачки рад који треба именовати на следећи начин: ИР, Петар Петровић.пдф.
  • Презентација рада треба да буде у Power Point-u, у слајдовима. Ученик има највише 15 минута за презентацију рада. Ученици шаљу презентације ментору а ментор Центру најкасније до 04.2023. године.

Линк САГЛАСНОСТ

Линк ПРИЈАВА